Konference Glorious 2018

04. květen 2018 - 05. květen 2018

Konference Glorious 2018

Místo konání: Brno

Konference Glorious je výjimečná událost, která na jedno místo přitáhne ty nejlepší a nejúspěšnější české podnikatele, manažery, ředitele a lektory, kteří se zde podělí o své vědomosti a zkušenosti s mladými, ctižádostivými lidmi.

V pořadí třetí ročník konference zásadně mění svůj koncept a naplno se zaměřuje na výchovu budoucích mladých lídrů. Na předání know-how, praktických zkušeností a rad od těch nejpovolanějších Čechů. Zaměříme se také na etiku a morálku byznysu, protože naším hlavním cílem a vizí je lepší Česko.

2.-6. května 2018 se Brno otřese v základech. Na pár dní se do brněnské metropole sletí ti nejlepší Češi z celého světa. Účastníci v těchto dnech zažijí desítky workshopů, přednášek a mnoho dalších doprovodných aktivit připravených po celém Brně.

Bulletin k akci naleznete zde. 

Více informací je uvedeno na webu konference. < přehled akcí
Společenská odpovědnost firem není jen výsadou velkých společností
Společenská odpovědnost firem (z anglického Corporate Social Responsibility; CSR) je ve zjednodušeném pojetí dobrovolný závazek / vlastní přesvědčení obchodních firem chovat se odpovědně k prostředí i společnosti, ve které působí. Takové chování je uskutečňováno nad rámec zákonných předpisů, běžných obchodních praktik i etických a společenských očekávání. Tématem společenské odpovědnosti firem se zabývá také Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s. (dále jen JAIP). V rámci realizace mezinárodního projektu uváděného pod zkratkou „Road-CSR“ (vychází z oficiálního názvu projektu Roadmap for Integrating Corporate Social Responsibility) šíří myšlenku společenské odpovědnosti firem do sféry malých a středních podniků. Za tímto účelem organizuje JAIP řadu aktivit, které zvyšují obecné povědomí o společenské odpovědnosti. Jednou z těchto aktivit byl také odborný Společensky odpovědný seminář (nejen) pro malé a střední firmy, pořádaný ve spolupráci s firmami působícími v Jihočeském kraji.  
více ➨
České hlavičky 2018
Soutěž každoročně vyhlašuje společnost Česká hlava PROJEKT z.ú., Sojovice, č.p. 201, 294 75 - ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je určena studentům středních škol na území České republiky. Laureáti obdrží finanční odměnu.
více ➨