Jihočeská agentura
pro podporu inovačního podnikání
inovace innovation Innovation innovation
innovazioneinnovaciónновация
podnikání business Unternehmen activité comerciale
imprendimento actividad empresarial предпринимательство

Aktuality

06.05.2014 | Řízení rizik v projektech

6.5.2014 se konal seminář na téma „Řízení rizik v projektech“. Seminář vedl vice prezident PMI Czech Chapter Ing. Stanislav Bílek, PMP. Více na http://www.jcisb.cz/

Celý článek >>

05.05.2014 | Budějovický business kotel

1. Budějovický business kotel se konal dne 5.5.2014 za účelem networkingového setkání start-upů, investorů a podnikatelů. Účastníci zde mohli získat zajímavé informace, načerpat inspiraci pro své projekty nebo navázat novou spolupráci. Mezi hlavní pořadatele celé akce patřilo občanské sdružení JCI South Bohemia, Coworking center ČB a JAIP. Akce byla rozdělena do dvou bloků, kdy během prvního vystoupil Martin Kešner – zakladatel soutěže Vodafone Nápad roku, Adam Kočík – investor J&T Ventures, Zdeněk Rudolský – spoluzakladatel pražského HUBu a Pavel Strašák – ředitel TopBio Business Angels Club. Ve druhém bloku se představili startupisté – Jakub Rož a Irena a Václav Kalkušovi. Prostor dostali také začínající podnikatelé, kteří měli 3 minuty na představení svého podnikatelského záměru.

Celý článek >>

17.06.2014 - 19.06.2014 | "Základy profesionální rétoriky

Znáte své možnosti ale i limity, které Vám brání v plném využití svých schopností v komunikaci. Víte, jak rozvíjet hlasové kompetence pro podporu rétorického projevu?

Přijďte ve dnech 17.6. ,18.6.  a 19.6.2014 v časech od 9:00 – 16:00 hodin do pro prostor JAIP/JVTP na cyklus workshopů s tématem „Základy profesionální rétoriky, rétorika v interaktivním semináři, nejčastější rétorické chyby“ pod vedením uznávaných lektorů.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce (.pdf, 340 kB)

Celý článek >>

13.05.2014 | Inovace v regionu

Inovace v regionu

Víte, jaké nové finanční možnosti se vám v Jihočeském kraji nabízejí? Jaké jsou očekávané směry rozvoje regionu? Jakou změnu nám nabízí Regionální inovační strategie Smart specialization?
Inspirujte se zkušenostmi a doporučením lidí, kteří se s novými informacemi, nápady a projekty setkávají den co den.

Přijďte dne 13.5.2014 do prostor Clarion Congress hotelu v Českých Budějovicích na akci INOVACE V REGIONU.

Svoji účast potvrzujte na email info@jaip.cz. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Celý článek >>

Konference Inovace v regionu představila inovační trendy v Jihočeském kraji

Konference s názvem Inovace v regionu, kterou 13. května 2014 pořádala v Clarion Congress Hotelu Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (JAIP) představila možnosti rozvoje kraje i nové příležitosti v podnikání založené na inovacích a převádění výsledků vědeckého výzkumu do podnikatelské praxe. V rámci konference byla představena nová forma podpory inovačního podnikání v Jihočeském kraji - tzv. podnikatelské vouchery.

Materiály ke stažení:

Program akce (198 kB)
Záštita rektora JU v ČB (184kB)

Regionální inovační strategie, Michaela Novotná (1243kB)
Jihočeské podnikatelské vouchery, Jan Vanžura (2789kB)
CEBIO - smysl a cíl národní biotechnologické platformy, Libor Grubhoffer (676kB)

Tisková zpráva

Fotodokumentace akce

Videozáznamy

 

Celý článek >>

14.04.2014 | Soutěž pro začínající podnikatele Rozjezdy roku opět vyráží do regionů

V úterý  15. dubna bude jihočeské kolo hostit Vysoká škola technická a ekonomická (Okružní 517/10, České Budějovice, www.vstecb.cz). Celodenní bezplatný seminář, na kterém se dozvíte novinky a aktuální trendy, jak z oblasti online reklamy, marketingu , financování atd. začíná již v 8:30. Více informací o semináři a jednotlivých lektorech se dozvíte na stránkách - http://www.rozjezdyroku.cz/seminare-2014/seminar-pro-jihocesky-kraj-2014/.

Celý článek >>

Cyklus workshopů - Ekonomická gramotnost

Metoda „Promyšleného podnikání“(Design Thinking for Business Innovation) šetří finance. Učí cílit aktivity správným směrem. Propojením kurzu s tréninkem dovedností, jak s využitím moderních digitálními technologií a efektivní komunikace (pitchingu) získat zákazníky, či investory si absolvent kurzu připraví vlastní nástroje pro vstup mezi těch 20 úspěšných.

Nejlepším absolventům zprostředkujeme setkání s investory, těm méně úspěšným vysvětlíme, proč svůj Podnikatelský záměr nerealizovat. Ale i tato schopnost patří do ekonomické gramotnosti.

Účastníci vzdělávání budou aktivně zapojeni do hledání a formulování odpovědí na otázku „Jakým způsobem ovládám své finance?“;  a to jak v kontextu svého vlastního „finančního řízení“, tak i obecně v rámci svého podniku. Základní úlohou je zprostředkovat účastníků efektivní a jednoduché postupy podnikání vedoucí k optimalizaci jejich finančního hospodaření a zprostředkovat jim základní zásady ekonomického chování.

V průběhu vzdělávání budou účastníkům přiblíženy finanční a ekonomické nástroje.

Workshopy na toto téma bude provázet lektor Ing. Radek Novotný, Ph.D.

Celý článek >>
<<duben 2012>>
poútstčtsone
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
aktuality
Konference Inovace v regionu představila inovační trendy v Jihočeském kraji Cyklus workshopů - Ekonomická gramotnost
© Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s. 2010 - 2014
Gate2Biotech
EUEuropean
design kupastudio | code sStudio