Jihočeská agentura
pro podporu inovačního podnikání
inovace innovation Innovation innovation
innovazioneinnovaciónновация
podnikání business Unternehmen activité comerciale
imprendimento actividad empresarial предпринимательство

Aktuality

13.05.2014 | Inovace v regionu

Víte, jaké nové finanční možnosti se vám v Jihočeském kraji nabízejí? Jaké jsou očekávané směry rozvoje regionu? Jakou změnu nám nabízí Regionální inovační strategie Smart specialization?
Inspirujte se zkušenostmi a doporučením lidí, kteří se s novými informacemi, nápady a projekty setkávají den co den.

Přijďte dne 13.5.2014 do prostor Clarion Congress hotelu v Českých Budějovicích na akci INOVACE V REGIONU.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Celý článek >>

04.03.2014 | Fit den přilákal téměř dvě stě zájemců o zdravý životní styl

Pod heslem „Pojďme na pohyb a zdraví vědecky!“ se v sobotu 29. března konal Fit den s Jihočeským vědeckotechnickým parkem (JVTP), který nabízel dvojí užitek ve spojení se zábavou: v divadle U Kapličky sportovní a cvičební kurzy, v budově JVTP pak přednášky o zdravé výživě a také diagnostiku na přístroji INBODY 230 (měření objemu tuku, svalové hmoty a dalších tělesných údajů). Netradiční propagaci přínosu vědeckého výzkumu a jeho využití v praxi pořádala Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání.

Celý článek >>

Nápad roku 2014

Nápad roku 2014

Pro všechny, kteří mají zajímavý podnikatelský nápad či nadějně rozjetý projekt, máme důležitý vzkaz: Nenechte své skvělé nápady usnout! Přihlaste se do 10. května do soutěže Vodafone Nápad roku 2014.

  • 100 000 korun pro vítěze
  • Investice až 10 milionů korun
  • Zviditelnění vašeho projektu
  • Feedback od zkušených podnikatelů

Využijte příležitosti dostat svůj nápad do vyššího levelu. Na nic nečekejte a běžte na www.napadroku.cz, kde se dozvíte víc.

Celý článek >>

Cyklus workshopů - Ekonomická gramotnost

Metoda „Promyšleného podnikání“(Design Thinking for Business Innovation) šetří finance. Učí cílit aktivity správným směrem. Propojením kurzu s tréninkem dovedností, jak s využitím moderních digitálními technologií a efektivní komunikace (pitchingu) získat zákazníky, či investory si absolvent kurzu připraví vlastní nástroje pro vstup mezi těch 20 úspěšných.

Nejlepším absolventům zprostředkujeme setkání s investory, těm méně úspěšným vysvětlíme, proč svůj Podnikatelský záměr nerealizovat. Ale i tato schopnost patří do ekonomické gramotnosti.

Účastníci vzdělávání budou aktivně zapojeni do hledání a formulování odpovědí na otázku „Jakým způsobem ovládám své finance?“;  a to jak v kontextu svého vlastního „finančního řízení“, tak i obecně v rámci svého podniku. Základní úlohou je zprostředkovat účastníků efektivní a jednoduché postupy podnikání vedoucí k optimalizaci jejich finančního hospodaření a zprostředkovat jim základní zásady ekonomického chování.

V průběhu vzdělávání budou účastníkům přiblíženy finanční a ekonomické nástroje.

Workshopy na toto téma bude provázet lektor Ing. Radek Novotný, Ph.D.

Celý článek >>

14.04.2014 | Soutěž pro začínající podnikatele Rozjezdy roku opět vyráží do regionů

V úterý  15. dubna bude jihočeské kolo hostit Vysoká škola technická a ekonomická (Okružní 517/10, České Budějovice, www.vstecb.cz). Celodenní bezplatný seminář, na kterém se dozvíte novinky a aktuální trendy, jak z oblasti online reklamy, marketingu , financování atd. začíná již v 8:30. Více informací o semináři a jednotlivých lektorech se dozvíte na stránkách - http://www.rozjezdyroku.cz/seminare-2014/seminar-pro-jihocesky-kraj-2014/.

Celý článek >>
© Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s. 2010 - 2014
Gate2Biotech
EUEuropean
design kupastudio | code sStudio