4. Budějovický Business kotel – Vše o Google

18. únor 2015

4. Budějovický Business kotel – Vše o Google

iž čtvrté networkingové setkání start-upů, investorů a podnikatelů zaměřené na Google se v Českých Budějovicích uskuteční 24. března 2015. Návštěvníci se mohou těšit na Taťánu Le Moigne, ředitelku Google ČR, a Davida Špinara, výkonnostního ředitele Google a spoluzakladatele agentury H1.

Setkání je pořádáno pod záštitou Hospodářských juniorů Jihočeského kraje, Coworking Center České Budějovice a Jihočeskou agenturou pro podporu inovačního podnikání v prostorách Coworing Centre od 16:45 hodin.

Před vypuknutím Business kotle se budou moci ženy zdarma zúčastnit prezentace osobního příběhu Taťány Le Moigne.

V rámci Business kotle pak David Špinar představí online marketing a jeho postavení v dnešní době, vystoupení Taťány Le Moigne se zaměří na motivaci a vedení lidí v Google. Následovat bude volná zábava a networking – návštěvníci budou moci získat zajímavé informace a kontakty, načerpat inspiraci a navázat spolupráci.

Registrovat na akci se můžete zde.

 

Zdroj: Coworking Center ČB, www.coworkingcb.cz< přehled aktualit
Společenská odpovědnost firem není jen výsadou velkých společností
Společenská odpovědnost firem (z anglického Corporate Social Responsibility; CSR) je ve zjednodušeném pojetí dobrovolný závazek / vlastní přesvědčení obchodních firem chovat se odpovědně k prostředí i společnosti, ve které působí. Takové chování je uskutečňováno nad rámec zákonných předpisů, běžných obchodních praktik i etických a společenských očekávání. Tématem společenské odpovědnosti firem se zabývá také Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s. (dále jen JAIP). V rámci realizace mezinárodního projektu uváděného pod zkratkou „Road-CSR“ (vychází z oficiálního názvu projektu Roadmap for Integrating Corporate Social Responsibility) šíří myšlenku společenské odpovědnosti firem do sféry malých a středních podniků. Za tímto účelem organizuje JAIP řadu aktivit, které zvyšují obecné povědomí o společenské odpovědnosti. Jednou z těchto aktivit byl také odborný Společensky odpovědný seminář (nejen) pro malé a střední firmy, pořádaný ve spolupráci s firmami působícími v Jihočeském kraji.  
více ➨
České hlavičky 2018
Soutěž každoročně vyhlašuje společnost Česká hlava PROJEKT z.ú., Sojovice, č.p. 201, 294 75 - ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je určena studentům středních škol na území České republiky. Laureáti obdrží finanční odměnu.
více ➨